Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

Stáhněte si eBook "Zabezpečte Linux server v 10 krocích!"

Stáhněte si eBook “Zabezpečte Linux server v 10 krocích!”

K sepsání eBooku Zabezpečte Linux server v 10 krocích mě vedla zejména vysokáebook četnost bezpečnostních incidentů, které jsme v poslední době řešili. Za první čtyři měsíce roku 2015 jsme s kolegou získali čtyři zakázky na řešení bezpečnostních problémů související s linuxovými servery.

A i když jsou takovéto úkoly většinou finančně zajímavé, věřte mi, nemám z nich vůbec žádnou radost. Naši čerstvě získaní zákazníci jsou ze vzniklého bezpečnostního incidentu, prostojů, a souvisejících nepříjemností hodně nešťastní. Telefonují mi třeba i každé dvě hodiny, kdy už problém bude vyřešen. Než však server zprovozníme trvá někdy, podle podmínek, i celé dny.

Přímé škody z incidentů a náklady na nápravy škod nebývají největším problémem. Podstatné jsou škody vyplývající ze ztráty renomé společnosti, ze ztracených obchodních příležitostí a vlivem nedostupnosti služeb.

A důvod bývá ve všech případech stejný: Nedodržení jednoho, většinou však více z deseti kroků, o kterých eBooku píši.

Získejte eBook zdarma a zabezpečte si v svoje Linux servery. V něm popsaných 10 kroků používáme jako základ pro zabezpečení serverů našich zákazníků. Vyplňte svoji emailovou adresu a my Vám na ni eBook zašleme.

Pokud se Vám bude líbit, sdílejte jej na Facebooku, Google Plus, LinkedIn a dalších sociálních sítí. Za pomoc při šíření informace o eBooku předem děkuji.

V případě, že zvažujete zabezpečení nad rámec těchto deseti kroků, nás kontaktujte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.