Stáhněte si eBook „Zabezpečte Linux server v 10 krocích!“

K sepsání eBooku Zabezpečte Linux server v 10 krocích mě vedla zejména vysokáebook četnost bezpečnostních incidentů, které jsme v poslední době řešili. Za první čtyři měsíce roku 2015 jsme s kolegou získali čtyři zakázky na řešení bezpečnostních problémů související s linuxovými servery.

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

A i když jsou takovéto úkoly většinou finančně zajímavé, věřte mi, nemám z nich vůbec žádnou radost. Naši čerstvě získaní zákazníci jsou ze vzniklého bezpečnostního incidentu, prostojů, a souvisejících nepříjemností hodně nešťastní. Telefonují mi třeba i každé dvě hodiny, kdy už problém bude vyřešen. Než však server zprovozníme trvá někdy, podle podmínek, i celé dny.

Přímé škody z incidentů a náklady na nápravy škod nebývají největším problémem. Podstatné jsou škody vyplývající ze ztráty renomé společnosti, ze ztracených obchodních příležitostí a vlivem nedostupnosti služeb.

A důvod bývá ve všech případech stejný: Nedodržení jednoho, většinou však více z deseti kroků, o kterých eBooku píši.

Získejte eBook zdarma a zabezpečte si v svoje Linux servery. V něm popsaných 10 kroků používáme jako základ pro zabezpečení serverů našich zákazníků. Vyplňte svoji emailovou adresu a my Vám na ni eBook zašleme.

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Pokud se Vám bude líbit, sdílejte jej na Facebooku, Google Plus, LinkedIn a dalších sociálních sítí. Za pomoc při šíření informace o eBooku předem děkuji.

V případě, že zvažujete zabezpečení nad rámec těchto deseti kroků, nás kontaktujte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.